KLASICKÉ OBKLADY SÚ MIMO HRY! CESTU SI DOSLOVA RAZÍ INÁ METÓDA!
(alebo ako môžete ušetriť až 80% nákladov na obklade, a ušetrené peniaze si užiť)

Zvýhodnená ponuka platí ešte:

Klasické metódy obkladania sú MIMO HRY! Do hry nastupujú nové...

S touto svojpomocnou metódou výroby obkladu som sa prvý krát stretol už v roku 2013, no nevenoval som tomu žiadnu veľkú pozornosť... V roku 2014 sa všetko zmenilo vetou jedného pána majstra, ktorý mi oznámil že môj vysnívaný kamenný obklad nebude držať, pretože stena nie je murovaná !!!

Fúúú ...zostal som ako obarený, pocit hnevu a sklamania sa vo mne striedali a nevedel som čo s tým... Tak som som otvoril web a pátral po tej metóde čo ma kedysi oslovila...pokračovalo to objednávkou mojej prvej raziacej formy a to čomu som sa vždy vyhýbal :)

Obliekol som monterky a začal sa stres :) Nikdy predtým som nič podobné neriešil...zvládnem to? Fúú...stál som tam ako soľný stĺp a hodiny premýšlal...nemal som žiadny návod, postup...proste nič!!!

Napriek tomu som to dal a dopadlo to nad moje očakávania... Môj prvý razený kameň na stene, na ktorej akože držať nemal...drží už 5 rok a kedykoľvek idem okolo mám úžasný pocit, pretože tým to všetko vlastne začalo...

Ale to bol LEN začiatok...
Skutočný potenciál som objavil až keď som začal pomáhať iným!

Pomôžem s tým aj Vám. Naučím Vás, ako ušetriť vo vašom rozpočte, a zároveň si dopriať napríklad krásny štýlový kamenný obklad po ktorom tak túžite, aby sa vám splnili tak dlho očakávané sny o krajšom a štýlovom bývaní, so všetkým čo k tomu patrí.

Rovnako ako môj zákazník Roman z Trenčína, ktorý ušetril na jeho rodinnom dome až 6760€ na 130m2 obkladu starej Rustikálnej tehly, ktoré potom mohol použiť na úpravy okolia, záhrady a stavbu altánku...

Keby viem aké je to jednoduché a že nakoniec ušetrím cez 6000€, išiel by som do toho už dávno, zo začiatku som tomu vôbec neveril, ale nakoniec som bol veľmi prekvapený a môžem to každému, kto má čas a chuť urobiť si niečo aj sám len vrelo odporučiť.
Roman Bitterpodnikateľ / Trenčín

Ale vráťme sa späť k podstate. Ako to vlastne funguje?

Áno pre každého majstra je jednoduchšie kúpiť bežný obklad a nalepiť ho bez starostí na stenu ALE...

Zaplatíte za obklad, ktorý tiež musel niekto vyrobiť a to niečo stojí, preto je jeho cena vyššia, ale jeho kvalita no...nechajme to tak...vráťme sa k podstatnému...zaplatíte za lepidlo ktorým ho treba nalepiť a majstrovi za prácu...nie ste si pánom ničoho!

Pri svojpomocnej metóde zaplatíte len za materiál, obklad zvládnete v pohode sami, s mojimi radami to zvládnete na betón. S podrobným návodom a radami kedykoľvek sa mi ozvete to dáte od A po Z ako nič. Ušetríte až 80% nákladov oproti bežnej variante! ALE HLAVNE, ste si pánom celého projektu aj výsledného efektu a peniaze naviac vždy potešia, najmä v dnešnej dobe. 

 

Čo som vymyslel?

Napadla ma taká kacírska myšlienka, čo keby som celý systém zjednodušil a začal tento jednoduchý spôsob učiť ľudí... stačí ak si u mňa kúpia formu a ostatné ich naučím celkom ZDARMA! A oni ušetria kopec € presne ako ja na začiatku...

Aký to prináša výsledok?

 • Úspora na 1 metri štvorcovom až 32€ a viac...čo v praxi na príklade Romana znamenalo úsporu  6.760 Eur na 130m2.
 • Už cez 1000 šikovníkov čo vďaka tomu získali kvalitný obklad a ušetrili stovky až tisícky €, ktoré mohli použiť pre radosť.
 • Kvalitnejší obklad, ktorý odolá vlhkosti, mrazu a následného opadávania, pretože je to bezšpárový systém MONOBLOK

 • Časová a finančná nezávislosť, robíte kedy máte peniaze a čas, čo je oveľa menej stresu a hlavne menej neporiadku...

Nevyhadzujte peniaze von oknom!

Väčšina remeselníkov (v dnešnej dobe doslova stavebného šialenstva) je neustále vyťažená a svojmu zákazníkovi proste termín nedodrží a častokrát ani nie preto že by nechceli, ale proste toho majú toľko a ešte sa vyskytne to a tamto a nestihnú to načas ako by chceli...Majú práce viac ako by chceli a tým pádom aj cena je omnoho vyššia, žiaľ...

Sami si vždy budete pánmi celého svojho projektu či časovo, aj finančne, ale najmä vy viete aká je vaša predstava!

A hlavne CENA práce je proste tá najväčšia položka, oplatí sa obätovať hodinku, dve denne a ušetriť tak doslova tisíce €!

6.760 Eur naviac! Nie je na zahodenie, však? :-)

Bez toho, aby ste čakali na to kým si majster nájde čas. Bez toho, aby ste riešili nekonečný neporiadok(vy si dáte pozor, veď je to vaše)  Proste sa len prekonáte a urobíte niečo naviac.

Vďaka novej revolučnej metóde obkladania.

POZOR, prichádza jedinečná ponuka, ktorá už sa nemusí opakovať!

Forma na razený obklad

kameň - drevo - tehla
Kvalitná polyuretanová forma pomocou ktorej ušetríte náklady a obklad si jednoducho vyrazíte do stavebnej zmesi, recept na zmes dostanete ZDARMA k forme! Na výber sú tri varianty.
(v hodnote 100 €) dnes 80,00 €

Separátor foriem

určený pre polyuretanové formy
Slúži k separácií formy pri razení obkladu, aby sa vám zmes nelepila na formu a aby bol odtlačok absolútne verný a maximálne dokonalý, vďaka tomu získate úžasný výsledok!
(v hodnote 15 €) dnes 13,00 €

Korektor obkladu a špár

škrabák - prerezávač špár
Praktický pomocník pri finálnych úpravách obkladu pred maľovaním. Pomôže vám odstrániť nepotrebné časti obkladu a doladiť špáry napríklad pri tehlovom obklade.
(v hodnote 14 €) dnes 12,00 €

Neustále vyvíjam nové metódy ako ušetriť:

Neustále robím nové projekty aby ste mali inšpiráciu...

Chystám sa v blízkej dobe urobiť pokročilý video kurz ako si urobiť razený obklad, dlažbu, ako ich finálne upraviť atď...

Bude za ZVÝHODNENÚ CENU pre každého kto si zakúpi u mňa formu aj pre tých čo majú vlastnú formu si ho budú môcť zakúpiť.

Tú sú 3 hlavné dôvody, prečo to všetko robím:

 • 1
  Riadim sa pravidlom, že lepšie raz vidieť ako stokrát čítať alebo počuť! Prax je prax a čo vidíme si vieme predstaviť.
 • 2
  Pomohlo to mne a už viac ako 1000 šikovníkom čo sa nebáli a išli do toho, preto som presvedčený, že je to SUPER!
 • 3
  Baví ma to a nerobím to len pre peniaze! žijem tým a našiel som sa v tom. Je skvelé robiť čo vás napĺňa a baví!

Jednoducho povedané: Chcem aj dávať nielen brať! Len tak to má zmysel a chcem po sebe niečo zanechať...a keď potom vidím tie ohromné (a niekedy až neuveriteľné) výsledky. No nerob to :-)

Rozhodnutie je len na vás...

Takto. Bez toho aby ste aj vy urobil prvý krok sa nič neudeje. Čo je škoda. Ale teraz je to už len na vás

Ale chcem vám ukázať aká skvelá je táto metóda a čo všetko sa dá vytvoriť. Inšpirujte sa a pustite sa do toho so mnou.

3 projekty obkladov, na ktoré sa môžete čoskoro tešiť:

 • 1
  1. projekt: Obklad krbového dreva
  Je to celosvetový hit a vy budete pritom ako prví! Tento obklad môžete vidieť skoro v každom modernom interiéri, ale po prvý krát to bude razenou metódou v mojom podaní :-)
 • 2
  2. projekt: "BIO krb" a razený kameň
  Krb ktorý môžete mať všade, aj tam kde nie je komín, v byte, v kúpeľni...proste kdekoľvek...A ja som to vyladil pomocou razenej metódy a obložil som krb razeným kameňom.
 • 3
  3. projekt: "Pracovňa" a Skladané drevo
  Realisticky vyzerajúci obklad dreva vyskladaného do štýlového vzoru, ktorý krásne umocní akúkoľvek stenu vo vašom interiéri! Čo vám ponúkam sám používam, preto všetky tri projekty robím u seba doma, som skrátka presvedčený o výhodách, ktoré táto metóda ponúka!

Vyberám pár šikovníkov, z ktorých sa veľmi teším

Šikovníci, ktorí už to skúsili a zvládli:

Práve si sama už druhý deň robím obklad v kúpeľni.... nikto neverí, že bez mužskej ruky☻, no šialene neuveriteľná drina, ale výsledok super, manžel ma včera po návrate z práce pochválil, že si môžem otvoriť živnosť☻ bude sa vam ozývať aj pár mojich známych, ktorí veľmi chvália to zosúladenie kúpeľne, čo vraj vyzerá, akoby bola robená do kameňa. ani som si to neuvedomila, že to tak vypáli☻
Marika Stoklasova Lučkaiova
Je to celkom rýchle, nenáročné zvládnu to aj baby a hlavne ušetríte kopu financií a pritom výsledok celkom luxusný, ja som spokojná, môžem odporučiť
Ewa VasilovčíkováBátovce
Škoda že som Vás nenašla skôr, mohla som si ušetrit peniaze za to divné čo som kúpila ani neviem ako sa to volá a hlavne ten čas kým som tu svoju formu uplácala... Ďakujem za urgentné vybavenie a profesionálny prístup, forma mi urýchlila ukončenie môjho projektu a ušetrila čas! Veľká spokojnosť, určite budem odporúčať.
Silvia Šimákovámajiteľka / www.dielnadielnicka.sk
Najskôr som sa toho bál, nevedel som či to zvládnem a aj časovej náročnosti. Predtým som nikdy nič také neriešil, ale zvládol som a zatiaľ sú len dobré ohlasy, každému sa to páči. Najväčší prínos je asi trpezlivosť...určite sa mi podarilo ušetriť cez 3000€. Výhoda: tehlu nemusím šparovať. Forma drží, je ľahko umývateľná. Odporúčam
Lukáš MištinaNováky
Najprv ma zarazila tá cena, tak som uvažoval či to beriem, ale keď som si to všetko našiel na internete, čo to všetko obsahuje, tak by ma to vyšlo aj viacej ako stojí ta forma, takže tam som váhal, ale nakoniec som spokojný aj s cenou . :D Nikdy predtým som nič také neriešil... Ale výsledok je fakt vynikajúci. Najväčšia výhoda je po prvé, že je k forme aj návod na obsluhu a všetky povážene veci sú tam dopodrobna rozpísané,takže to hned ušetri dost vela času a nepodarkov, forma je kvalitná, veľmi dobre sa mi odliatok z nej vyberá. Odporúčam.
Maťo GiertliMuráň
Razený kameň sme si boli osobne pozrieť v Trenčíne. Nemali sme obavy z razenia kameňa, ale skôr z jeho maľovania a tónovania. Práca so silikónovou formou išla naozaj celkom dobre, hoci sme s niečím podobným skúsenosť zatiaľ nemali. Aj keď sme si mysleli, že farbenie bude zložité, zistili sme, že sa tu vlastne nedá nič pokaziť. Kameň má rôzne odtiene a je len na vkuse každého, čo sa mu páči. My sme to zobrali ako hru, urobili sme si niekoľko vzoriek a z nich sme si vybrali tú, čo sa nám najviac páčila a to sme urobili. V konečnom dôsledku sme s našim „dielom“ naozaj spokojní a môžem takúto formu výroby vlastného obkladu iba odporučiť. Zatiaľ sme vyrobili asi 6 m2 a aj pri takomto malom množstve sú úspory oproti kamennému obkladu nezanedbateľné, hoci my sme to zatiaľ brali ako skúšku.
Štefan a Viera Bendovímanželia
Keby viem aké je to jednoduché a že ušetrím cez 6000€, išiel by som do toho už dávno... zo začiatku som tomu neveril, ale nakoniec som bol veľmi prekvapený a môžem to každému, kto má čas a chuť urobiť si niečo aj sám len vrelo odporučiť.
Roman Bitterpodnikateľ-Trenčín

Už dnes si môžete vybrať z troch štýlov, ktorý je vám blízky

(je na výber z troch variánt - vzorov s maximálnou životnosťou, až tisíce m2)

Už dnes môžete získať formy, ktoré sú prakticky nezničiteľné, vďaka použitým PU-materiálom

a taktiež vďaka novému jedinečnému systému úchytiek "POWER STRONG HANDLES"

Koľko by vás to vyšlo na začiatok?

Keď zrátam to najnutnejšie, čo potrebujete, aby ste začali, tak to je 105 Eur. (Náradie si môžete požičať, nie je nutné kupovať 🙂 )

Ak teda zrátam iba nutné náklady, tak je to:

Forma na razenie obkladu: (v hodnote 100 €) dnes 80 €

Forma sa dá teraz kúpiť veľmi výhodne v mimosezónnej zľave, takže ju získate za super cenu. Mám z toho radosť, pretože ušetriť len na forme hneď 20€ sa vám oplatí, či nie?

Aj ja keď nakupujem som vďačný za každé jedno € ktoré  môžem ušetriť... 80 je vždy lepšie ako 100, no nie? 😃

 

Separátor foriem: (v hodnote 15 €) dnes 13 €

Pri polyuretanových formách sa separátor musí používať, aby sa raziaca zmes nelepila na formu, zaručuje presnú odtlačku!

Nemusíte čakať pokým vám zmes zavädne ako pri razení silikónovou formou a použitím vody so saponátom namiesto separátora, čo spôsobuje, že zmes natiahne viac vody a obklad je potom viac krehký, nie je tak pevný ako pri variante razenia pomocou separátora a PU formy!

Korektor špár a obkladu foriem: (v hodnote 14 €) dnes 12 €

Korektor tzv.škrabák či prerezávač špár sa používa na doladenie obkladu pred farbením a na korekciu špár najmä pri tehlovom vzore.

Odstránenie drobných výčnelkov, ktoré vzniknú vytlačením prebytočnej zmesi spod raznice, alebo kúsky ktoré sa vám prilepia na obklad... prebytočný materiál padá smerom dole a zachytí sa vám na čerstvo vyrazenom obklade. Je to veľmi praktický pomocník!

Tak si to zhrňme:

Forma: (v hodnote 100 €) dnes len za 80 €
Separátor foriem: (v hodnote 15 €) dnes len za 13 €
Korektor špár: (v hodnote 14€) dnes len za 12€
                   !!DARČEK!! Základný balíček na farbenie: (v hodnote 13,40 €) ZDARMA                                     !!DARČEK!! Podrobný návod na razenie: (v hodnote 20 €) ZDARMA                   
!!DARČEK!! 1h Individuálne poradenstvo pre vás: (v hodnote 50 €) ZDARMA

Celková cena: (namiesto pôvodných 212,40€) IBA DNES 105€

 

Ja vám chcem pomôcť mať super kvalitu a k tomu naviac UŠETRIŤ, no potrebujete náradie..ja vám dám super cenu.

Nemusíte už platiť 212,40 €  ako by ste zaplatili inde.

S mojou osobnou podporou to môžete mať ešte o 20% výhodnejšie.

DNES len za 105 Eur 

(Cena platí len dokedy neskončí odpočet Potom cena vzrastie na 212,40 Eur)

Pozor, ponuka platí už len:

Garancia vrátenia peňazí

Na základe vašej spätnej väzby a hodnotenia mojich spokojných zákazníkov za obdobie 5 rokov čo sa snažím vám pomáhať znižovať náklady pri prerábkach, som si už kvalitou mojich výrobkov natoľko istý, že vám na ne poskytnem:

14 dňovú garanciu vrátenia peňazí!

Prečo to vlastne robím?

Ok, je mi jasné, že si teraz väčšina z vás povie: no len pre peniaze...pre čo iné

A ja s vami z časti súhlasím. Prečo z časti? Áno, jeden z dôvodov sú peniaze. Veď ako by som inak udržal moje podnikanie, kde nielen že potrebujem materiál na výrobu a náklady na mzdu, ale vytváram aj hodnoty, ktoré robím pre vás celkom ZDARMA a ten čas mi veru nikto nezaplatí, takže musím aj zarábať, ale tak aby bola spokojnosť na oboch stranách, to je moje základné aj zásadné pravidlo, ktorým sa riadim odkedy podnikám čo bude už viac ako 25 rokov...

Ale mám aj ďaľší dôvod. Pre mňa omnoho silnejší!

Môj najhlavnejší dôvod:
Ako Roman vďaka tejto metóde ušetril 6760 € na ploche 130m2!
a ako chcem pomôcť ešte tisíckam ďaľších šikovníkov:

Je tu človek veľmi pracovitý a zručný chlap. Volá sa Roman a je veľmi úspešný podnikateľ, ktorý vlastní sieť obchodov po celom Slovensku. Pred cca 1 rokom sa zaujímal o túto metódu, no veľmi ju na začiatku spochybňoval a neveril celému tomuto nápadu....

Jasné, veď všetko čo je nové vyvoláva vždy kopec pochybností a otázok....

A ja som mu za to dnes naozaj veľmi vďačný.

Bol to vtedy veľmi výhodný obchod pre neho aj pre mňa...Formy dostal za výhodných podmienok a na oplátku, ja som získal tú najväčšiu živú referenciu v podobe jasného a konkrétneho výsledku v číslach, ktoré aj mňa samého dostali...wooow 6760 € na 130m2 jeho fasády na celom dome prinieslo takúto neskutočnú úsporu. Roman si mohol dokončiť všetko ostatné čo chcel len vďaka tomu že nakoniec vyskúšal to čomu na začiatku tak neveril a sám uznal že to stálo za to!

Pomáhal som mu pri prácach, aby som sa aj ja zdokonalil v tom čo vás učím a odporúčam a vôbec neľutujem, že som do toho projektu išiel, aj keď to pre mňa nebol žiadny finančný prínos...stálo to za to!

A to, z čoho mám najväčšiu radosť, je to, keď mi Roman sem tam zavolá a povie mi ako susedia a neznámi okoloidúci nevedia odtrhnúť zrak od jeho tehlovej fasády, ktorú si vyrobil vďaka mojim formám. Stačili len skombinovať dve základné ingediencie: Chuť priložiť ruku k dielu a moje know how (vedieť ako na to).

Ale z čoho mám už DNES omnoho väčšiu radosť, že dodnes pomohla táto metóda (už viac ako tisíc šikovníkom).

A viem si úplne predstaviť, ako to tí druhí dokážu oceniť. Veď aj mne samému táto metóda pomohla ušetriť už tisíce €...a ešte aj ušetrí :-) robím stále nejaké projekty či u seba na dome na firme alebo u našich či kamarátov.

 

Tak toto je pre mňa ten hlavný dôvod, prečo to robím:

Mohol som si vtedy tieto veci nechať pre seba, že toto ešte veľa ľudí na Slovensku nemá, ale... to v jadre nie som ja.

Mňa teší pomáhať ľuďom, ktorých finančná situácia nie je dvakrát priaznivá, ako nebola ani tá moja, alebo si len radi niečo sami zmajstrujú :-) Proste niečo čo je užitočné nielen pre mňa!

Ste takí  aj vy? Máte to isté cítenie? pomáhať si ku krajšiemu a lepšiemu životu aby to nemuselo stáť majetok?

Tak presne vám chcem pomôcť získať možnosť mať krásne, kvalitné, jedinečné a individuálne (podľa mňa) a pritom lacné.

Pýtate sa: Je to pre mňa?

Nečudujem sa ak máte teraz pochybnosti. Keď som to skúšal prvýkrát, tiež som ich mal. Pýtal som sa sám seba, toto akože ty zvládneš? To fakt?....

Ale dnes vám môžem úprimne povedať, že ÁNO, zvládnete to ak:

 • nemáte problém skúšať nové veci
 • nebojíte sa priložiť ruku k dielu
 • namiesto výhovoriek hľadáte spôsoby ako
 • máte denne aspoň hodinku až dve denne na nejaký ten svoj koníček (nie je podmienka) ja robím kedy môžem
 • máte radi kutilstvo
 • máte radi nové osobné výzvy
 • ak chcete mať niečo iné ako všetci ostatní a radi sa odlišujete
 • ak máte svoju predstavu a nič v obchode ju nespĺňa
 • ak budete dodržiavať moje rady a využijete možnosť mi kedykoľvek zavolať, poradiť sa ak si nie ste istí

Myslím, že ak to zvládajú bez pomoci manžela mamičky na materskej dovolenke, je to jasná odpoveď na všetky pochybnosti.

Doteraz sa za 5 rokov nestalo , že by to niekto nezvládol a naopak častokrát aj bez mojich rád vzniknú úžasné diela, na ktoré som aj ja hrdý, ako jeden z hlavných priekopníkov tejto metódy u nás na Slovesnku. Nie je domov, kde by si tento spôsob obkladania nenašiel svoje čestné miesto :-) 

NIE je to pre vás iba, ak nemáte chuť priložiť ruku k dielu, potom táto metóda naozaj nie je určená pre vás, žiaľ...

Najskôr som riešil klasický kamenný obklad,ale po zistení,že sú už aj u nás dostupné odtláčacie formy,robím si obklad sám. Na začiatku som sa bál dostupnosti materiálov. S výsledkom som maximálne spokojný a prínos vidím hlavne v úspore a jednoduchosti. Momentalne naozaj nemám čo vytknúť.Metódu razenia obkladu odporúčam.
Jaroslav FehervariPrievidza

Táto metóda obkladania je určená:

 • pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť vyhodiť len tak tisíce € von oknom za drahý obklad (častokrát nekvalitný). A nemusí to byť len z finančného hľadiska. Možno ste taký ako ja, že ste si radi pánmi svojho času a výsledku.
 • pre tých, ktorí radi skúšajú niečo nové. pozrú a prečítajú si jednoduchý a prehľadný návod, ktorý dostanú odomňa zdarma a pustia sa po hlave do toho ak si nie sú istí, proste zdvihnú telefón a zavolajú mi a môžu zase veselo pokračovať...
 • pre tých, ktorí chcú niečo výnimočné. nenašli ste nič v takej farbe aká sa presne vám páči, v takom dizjane, ktorý by sa práve vám páčil a hodil do vášho konceptu. Vy nemáte radi ak sa vás vaši známi spýtajú že to kde si zohnal, také som ešte nevidel, to je úžasné woow?

Čo povedali ďaľší čo to skúsili:

Obával som sa či to zvládnem a nebudú to zbytočne vyhodené peniaze, ale zaujala ma cena, rozhodne cena Robil som obklad na piliere na pristrešku pred domom. Táto metoda má výhodu v tom, že  ju môžem použiť kdekoľvek a kedykoľvek vezmem a robím. Ušetrilo mi to polovicu a možno aj viac euro z ceny kúpeného obkladu. Odporúčam!
Jozef SedláčekVeľký Krtíš
Najskôr som sa bál či to zvládnem a ako to bude vyzerať. (ideál)...predtým som nič také neriešil, ale výsledok je viac ako uspokojivý. Vyrobil som si lacnejší obklad, vnútorný sokel a to ešte nie je koniec.☻Najviac sa mi páči rýchlosť práce a úspora 3/4 nákladov. Nemusím hľadať v obchodoch obklad, veď ho mám doma vždy pripravený, tak šup do práce!
Michal ŠorekSpišská Belá
Škoda že som Vás nenašla skôr, mohla som si ušetrit peniaze za to divné čo som kúpila ani neviem ako sa to volá a hlavne ten čas kým som tu svoju formu uplácala... Ďakujem za urgentné vybavenie a profesionálny prístup, forma mi urýchlila ukončenie môjho projektu a ušetrila čas! Veľká spokojnosť, určite budem odporúčať.
Silvia ŠimákováVoderady

Ich výsledné diela:

Najskôr som sa toho bál, nevedel som či to zvládnem a aj časovej náročnosti. Predtým som nikdy nič také neriešil, ale zvládol som a zatiaľ sú len dobré ohlasy, každému sa to páči. Najväčší prínos je asi trpezlivosť...určite sa mi podarilo ušetriť cez 3000€. Výhoda: tehlu nemusím šparovať. Forma drží, je ľahko umývateľná. Odporúčam
Lukáš MištinaNováky

Časté otázky a odpovede na ne:

 • Čo všetko potrebujem na výrobu obkladu?

Zoznam potrebného náradia a materiálu nájdete v podrobnom návode, ale aj v kontrolnom zozname, ktorý obdržíte mailom pri nákupe formy + moje hodinové poradenstvo v hodnote 50€ TERAZ ZDARMA

 • Je razený obklad vhodný do exteriéru?

Pri použití správnej zmesi a finálnej úpravy vám razený obklad vydrží v exteriéri dlhšie ako akýkoľvek iný obklad, ktorý kúpite v obchode a následne nalepíte, keďže razený obklad je bezšpárový systém a po finálnej úprave nehrozí prienik vlhkosti pod obklad, čo býva dôvodom jeho následného odpadnutia. Takže razený obklad je do exteriéru ideálna voľba.

 • Je razený obklad vhodný do kúpeľne?

Áno je vhodný aj do kúpeľne. Stačí správne pripraviť podklad a obklad správne naimpregnovať voči vlhkosti.

 • Je razený obklad vhodný na krb?

​Áno je vhodný aj na krb. Je nutné iba zvoliť správnu stavebnú hmotu, ktorá odoláva aj zmenám teploty.

 • Je razený obklad vhodný na sádrokartón?

​Razený obklad je vhodný na akýkoľvek pevný povrch, stačí povrch napenetrovať, naniesť adhézny mostík a povrch presieťkovať. U nás doma máme obklad razený snáď na každom možnom povrchu a krásne drží už šiesty rok bez zmeny.

 • Je razený obklad vhodný na polystyrén či styrodur?

Samozrejme je, stačí použiť sieťku a zmes na lepenie zatepľovacích polystyrénových platní-Baumit Duocontact  a môžete smelo raziť aj na polystyrén alebo styrodur.

 • Je razený obklad vhodný na OSB dosky alebo umakart?

​Pokiaľ je podklad dostatočne spevnený a neprehýba sa, môžete smelo raziť aj na OSB dosky alebo umakart, stačí naniesť Adhézny mostík v dostatočnej vrstve a nasieťkovať celú plochu, potom môžete raziť.

Ja vám však chcem dať ešte väčšiu motiváciu vrhnúť sa na to... NAJDÔLEŽITEJŠIE nakoniec ako sa vraví a preto vám nakoniec na už aj tak výhodné ceny dám ešte možnosť ušetriť a využiť kupón na 20% zľavu, ktorá však platí len dnes!

Nemusíte platiť ani zvýhodnených 105 Eur a báť sa či to dopadne.

S mojou osobnou podporou to môžete mať v kľude a ešte o ďalších 20% výhodnejšie.

DNES len za 84 Eur 

(Cena platí len obmedzený čas! Potom cena vzrastie na 212,40 Eur)

nezabudnite použiť kód na 20% zľavu

+ zaškrtnúť darček zdarma

zadajte zľavový kupón v objednávkovom formulári v tvare:

obklad2020

Pozor, ponuka platí už len:

Garancia vrátenia peňazí

Na základe vašej spätnej väzby a hodnotenia mojich spokojných zákazníkov za obdobie 5 rokov čo sa snažím vám pomáhať znižovať náklady pri prerábkach, som si už kvalitou mojich výrobkov natoľko istý, že vám na ne poskytnem:

14 dňovú garanciu vrátenia peňazí!

 Kontakt | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Copyright © 2019, Peter Šupák - R.O.Group, s.r.o.