Kto vlastne som a čo robím?

Niečo málo o mne

Volám sa Peter Šupák,

a pomáham ľuďom, ako môžu ušetriť na obklade tým, že si ho vyrobia sami pomocou špeciálnych pružných foriem, ktoré pre vás navrhujem a následne vyrábam.

Ako to celé začalo?

Môj príbeh

Môj príbeh začal veľmi netradične, vždy som sa takýmto prácam vyhýbal oblúkom, ale v roku 2014 sa všetko zmenilo, začalo to jednou stenou na ktorú nikdy nezabudnem...po prvý krát som si obliekol monterky a stál som asi hodinu a pozeral na tú stenu a nevedel ako začať...

a všetko len preto že majster sa vyjadril, že umelý kamenný obklad mi na stene z dreveného materiálu držať proste nebude! Fúúú...čo bola pre mňa výzva pretože predložku ne- nepoznám :-)

Veľmi som chcel ten obklad a aj rozpočet už ma tlačil...nedalo mi to a začal som pátrať až som sa dopátral na jednom zahraničnom webe k metóde ako sa dá taký obklad vyraziť pomocou špeciálnej pružnej formy a zhodou okolností ho razili na stenu ktorá bola tiež z dreva.

Keďže ja idem do všetkého po hlave, neváhal som, objednal som svoju prvú formu a výsledok bol o týždeň na svete...a nielen že som ušetril asi 80% nákladov oproti bežnému umelému kameňu, ktorý by na mojej stene nedržal, ale kameň bol moje výnimočné dielo, aké nikto iný nemá, bol len môj a za neporovnateľnú cenu!

A viete čo je na tom najväčšia sranda? Nemal som ani štipku skúseností v tomto remesle...nič...nula...ale povedal som si, že ak to zvládli iní zvládnem to tiež...nie je to jadrová fyzika :-)...a zvládol som to ako nič!

A tak sa zrodil v mojej hlave nápad, že ak to pomohlo mne, prečo nepomôcť iným...

Čo ma k tomu priviedlo?

Ako prišiel nápad

Nápad vznikol, keď som sa s touto variantou obkladov stretol a realizoval ich. Hlavne už ma nebavilo sa jedovať s majstrami,všetko si musel dozorovať a  aj tak nakoniec nebol spokojný.

Keďže som prehnaný pedant a detailista videl som možnosti, ako tento trh obohatiť vlastnými nápadmi a zároveň pomôcť ľuďom, ktorý chcú pekne bývať, ale sú limitovaní rozpočtom ako som bol aj ja!

A tak vznikli Razené obklady, teraz už aj R.O.formy a Kvalitný obklad... vtedy som začal pracovať na nových vzoroch a novom webe aj e-shope.

Niečo málo o Petrovi

Peter už od svojich 20 rokov mal k dizajnu veľmi blízko. Keď svojpomocne prerábal svoj prvý byt, sa jeho talent naplno prejavil a neskôr aj pri dizajnových úpravách aut.

To je jeho príbeh v skratke...a teraz už k tomu čo vám pomôže ušetriť doslovne stovky až tisícky Eur vo vašom rozpočte...

Čo vlastne robím?

Zaoberám sa výrobou silikonových a polyuretánových foriem, pomocou ktorých dokážete výrazne ušetriť pri svojpomocnej výrobe obkladu a štýlových drevobetónových dlažieb.

Naučím Vás, ako si sami dokážete vyrobiť/vyraziť nádherný obklad imitujúci tehlu,lámaný kameň, skladané drevo alebo iné krásne vzory, či odliať nádherné štýlové dlažby z betónovej zmesi podľa mojej vlastnej receptúry.

Prečo hlavne vznikol nápad na tento projekt?

Prečo to robím?

Pretože v tomto odvetví bola veľmi malá ponuka produktov, a keďže som sa veľmi dobre dokázal vcítiť do pohľadu zákazníka, rozhodol som sa na trh priniesť z môjho pohľadu niečo nové a zaujímavejšie. Snažím sa zákazníkovi priniesť prístup a služby, ktoré mne veľmi chýbali...Videl som v tom väčšie možnosti byť kreatívny a mať niečo čo nikto iný nemá!

A hlavným dôvodom bolo to, že som videl obrovský potenciál v tom, že keď to dokázalo pomôcť mne takto výrazne ušetriť, tak prečo nepomôcť aj iným? Tak som do toho išiel po hlave a výsledky už viac ako 1000 spokojných zákazníkov hovoria jasne...

Najprv ma zarazila tá cena, tak som uvažoval či to beriem, ale keď som si to všetko našiel na internete, čo to všetko obsahuje, tak by ma to vyšlo aj viacej ako stojí ta forma, takže tam som váhal, ale nakoniec som spokojný aj s cenou . :D Nikdy predtým som nič také neriešil... Ale výsledok je fakt vynikajúci. Najväčšia výhoda je po prvé, že je k forme aj návod na obsluhu a všetky povážene veci sú tam dopodrobna rozpísané,takže to hned ušetri dost vela času a nepodarkov, forma je kvalitná, veľmi dobre sa mi odliatok z nej vyberá. Odporúčam.
Maťo GiertliMuráň

Kvalita za rozumnú cenu

Vývojom som sa zaoberal viac ako rok, až nakoniec tá správna zmes dala formám ideálnu tvrdosť, oderuvzdornosť a pružnosť. Kvalitou mojich foriem na razenie som si 100% istí, nakoľko používam výhradne značkové silikónové kaučuky ako aj polyuretány

Po 5 rokoch je kvalita foriem ako aj receptúry na vysoko profesionálnej úrovni, keďže každý rok inovujem a vylepšujem ako receptúry tak technológie, aby som vám priniesol len tú najvyššiu kvalitu!

Každá jedna pozitívna referencia je pre mňa obrovským zadosťučinením za moju dlhoročnú snahu a úprimne za ne ďakujem mojim zákazníkom, pretože nielen pre peniaze, ale práve pre tento úžasný pocit to všetko robím. To je ten hlavný motor, ktorý ma ženie dopredu.

Keby viem aké je to jednoduché a že ušetrím cez 6000€, išiel by som do toho už dávno... zo začiatku som tomu neveril, ale nakoniec som bol veľmi prekvapený a môžem to každému, kto má čas a chuť urobiť si niečo aj sám len vrelo odporučiť.
Roman Bitterpodnikateľ / Trenčín