Zákazníci čo to vyskúšali priamo v praxi...

Čo si o tom myslia viacerí šikovníci?

Aj vám veľmi rád pomôžem k úspešnému výsledku

Referencie od mojich šikovníkov

Som až neuveriteľne spokojná! Formy mi pomohli pri mojej práci tým, že sa s nimi ľahko manipuluje, hotovy vyrobok sa ľahučko vylupne a je krásny. Z jednotlivých odliatkov sa dá zložiť presne taká dlažba, akú potrebujem, na ploche veľkej ako potrebujem, nie som obmedzovaná v podstate ničím. Koľko mi treba, toľko si vyrobim. Cenovo neporovnateľné s dlažbami, ktoré som obzerala v obchodoch a úplne najlepšie je, že pri týchto typoch odliatkov nemusím robiť žiadne kompromisy, sú presne také a je ich presne toľko,koľko potrebujem. Výsledok je neuveriteľný...lebo človek očakáva vždy nejakú odchylku. Ale odchylka, ktorá nastala po vylupnutí odliatkov z formy je len tá, že som ešte spokojnejšia ako s výsledkami, ktoré som mala možnosť vidieť na fotkách.
Darinka BystrickáZvolen
Škoda že som Vás nenašla skôr, mohla som si ušetrit peniaze za to divné čo som kúpila ani neviem ako sa to volá a hlavne ten čas kým som tu svoju formu uplácala... Ďakujem za urgentné vybavenie a profesionálny prístup, forma mi urýchlila ukončenie môjho projektu a ušetrila čas! Veľká spokojnosť, určite budem odporúčať.
Silvia Šimákováwww.dielnadielnicka.sk (Voderady)
Dali sme si vyrobiť Set razítok na zákazku určených na razenie vzoru rustikálnej tehly aj so vzorom špáry a boli sme veľmi spokojní, vrelo odporúčame!
Bc. Martin RakovskýR+R group, Michalovce
Razený kameň sme si boli osobne pozrieť v Trenčíne. Nemali sme obavy z razenia kameňa, ale skôr z jeho maľovania a tónovania. Práca so silikónovou formou išla naozaj celkom dobre, hoci sme s niečím podobným skúsenosť zatiaľ nemali. Aj keď sme si mysleli, že farbenie bude zložité, zistili sme, že sa tu vlastne nedá nič pokaziť. Kameň má rôzne odtiene a je len na vkuse každého, čo sa mu páči. My sme to zobrali ako hru, urobili sme si niekoľko vzoriek a z nich sme si vybrali tú, čo sa nám najviac páčila a to sme urobili. V konečnom dôsledku sme s našim „dielom“ naozaj spokojní a môžem takúto formu výroby vlastného obkladu iba odporučiť. Zatiaľ sme vyrobili asi 6 m2 a aj pri takomto malom množstve sú úspory oproti kamennému obkladu nezanedbateľné, hoci my sme to zatiaľ brali ako skúšku.
Štefan a Vierka BendovíChtelnica
Práve si sama už druhý deň robím obklad v kúpeľni.... nikto neverí, že bez mužskej ruky 😃, no šialene neuveriteľná drina, ale výsledok super 👍 manžel ma včera po návrate z práce pochválil, že si môžem otvoriť živnosť 😃 bude sa vám ozývať aj pár mojich známych, ktorí veľmi chvália to zosúladenie kúpeľne, čo vraj vyzerá, akoby bola robená do kameňa. ani som si to neuvedomila, že to tak vypáli 😊
Marika Stoklasova Lučkaiova
Najprv ma zarazila tá cena, tak som uvažoval či to beriem, ale keď som si to všetko našiel na internete, čo to všetko obsahuje, tak by ma to vyšlo aj viacej ako stojí ta forma, takže tam som váhal, ale nakoniec som spokojný aj s cenou . :D Nikdy predtým som nič také neriešil... Ale výsledok je fakt vynikajúci. Najväčšia výhoda je po prvé, že je k forme aj návod na obsluhu a všetky povážene veci sú tam dopodrobna rozpísané,takže to hned ušetri dost vela času a nepodarkov, forma je kvalitná, veľmi dobre sa mi odliatok z nej vyberá. Odporúčam.
Martin GiertliMuráň
"Je to celkom rýchle-nenáročné-zvládnu to aj baby-a hlavne ušetríte kopu financií pritom výsledok je celkom luxusný"
Ewa VasilovčíkováBátovce
Nenáročná práca a pekný výsledok :)
Peter OlšaPezinok
Najskôr som sa bál, či to zvládnem a ako to bude vyzerať. (ideál)...predtým som nič také neriešil, ale výsledok je viac ako uspokojivý. Vyrobil som si lacnejší obklad, vnútorný sokel a to ešte nie je koniec. 😊 Najviac sa mi páči rýchlosť práce a úspora 3/4 nákladov. Nemusím hľadať v obchodoch obklad-veď ho mám doma vždy pripravený tak šup do práce.
Michal ŠorekSpišská Belá
Ahoj,chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť s R.O formy. Vždy sa mi páčili vonkajšie obklady na domoch, lenže bohužiaľ je to dosť finančne náročné hlavne keď chcete oblozit väčšiu časť domu. Tak som začala pátrať po internete a hneď mi našlo R.O.formy. Veľmi som sa potešila keď som klikla na odkaz a ukázalo sa,že pán Šupák ich má až niekoľko. Bola som milo prekvapená v akých cenách sú tie jeho raznice. Objednala som hned 5 kúskov a vôbec neľutujem. Pozrela som si na ich stránke všetko o razeni,farbeni a tonovani. O postupe má informoval pán Šupak.V podstate sme boli stále v kontakte. Už som len potrebovala miesto na vyskúšanie a týmto mi pomohol otec. Boli to múriky na vchod do garáži 8 metrov dlhé a v najširšej časti až 1,80 metra. Spotrebovala som necelé 4 klebre a jeden penetračny náter. Farby som použila akrylové. Pieskovu som dala ako základ a potom som už len tonovala hnedou,čiernou a tehlovou. Je to veľmi jednoduché aj pre ženu,kleber sa jednoducho natiahne na povrch a potom sa len razí. Razítka sú veľmi kvalitne a do detailov spracované. Momentálne pracujem na svojom novom dome kde doladujem sokel. Už teraz sa neviem dočkať ako budem robiť razeny obklad do fasády. Táto metóda je nielen úsporná ale aj krásna v konečnej úprave. Ps: Rodičom sa to tak páčilo, že sám otec sa pustil do razenia na vonkajšom múriku po celej dĺžke oplotenia. Teším sa na výsledok
Paula Líškovamamička na materskej / Nitra
Výsledok je perfektný nad naše očakávania, Najväčší prínos je asi úspora peňazí + možnosť urobiť si to sám a postupne kedykoľvek sa nám chce a nepotrebujete platiť žiadneho majstra. Ďakujeme
Zuzana HužvárováKošice
Chcela som vyskúšať niečo nové, nikdy predtým som sa s touto metódou výroby dlažieb nestretla, ale s výsledkom som nadmieru spokojná! Najväčšia výhoda je finančná úspora, ale v podstate som to vyrábala pre svoju zábavu. Môžem len odporučiť!
Mária KošútováTrenčín
Najskôr som riešil klasický kamenný obklad,ale po zistení,že sú už aj u nás dostupné odtláčacie formy,robím si obklad sám. Na začiatku som sa bál dostupnosti materiálov. S výsledkom som maximálne spokojný a prínos vidím hlavne v úspore a jednoduchosti. Momentalne naozaj nemám čo vytknúť.Metódu razenia obkladu odporúčam.
Jaroslav FehervariPrievidza
Veľmi sa mi páčila dlažba v imitácií dreva, ale nie cena za akú bola v obchode, tak som sa rozhodol si ju skúsiť vyrobiť sám...Nikdy predtým som nič také neriešil S výsledkom odliatkov pomocou foriem som spokojný a to je podstatné...osobne som žiadne negatíva nenašiel. Mám len 4 formy, tak som obmedzený časom pri výrobe. Zatiaľ sa mi vrátila cenovo jedna forma za týždeň,keď si spočítam, koľko stojí hotový produkt za kus Formy aj túto svojpomocnú metódu môžem len odporučiť.
Dušan KmecTrebišov
Keďže sme pri prvej realizácii boli spokojní s prácou so silikónovými formami, s jej výsledkom a v neposlednom rade aj s výslednou cenou, bolo jasné, že aj ďalšia časť rekonštrukcie bude realizovaná pomocou raziacich foriem. Bolo len potrebné vybrať vzor, keďže pôvodné steny boli veľmi nesúdržné a krivé. Po odoslaní objednávky nás p. Šupák telefonicky upozornil, že na realizáciu nám chýba ešte niektorý z komponentov, či ho môže k objednávke priložiť. Z takéhoto prístupu sme boli milo prekvapení. Výsledok bol opäť veľmi dobrý.
Marián ČechSkalica
Najskôr som sa toho bál, nevedel som či to zvládnem a aj časovej náročnosti.Predtým som nikdy nič také neriešil Zvládol som a zatiaľ sú len dobre ohlasy, každému sa to páči. Najväčší prínos je, že sa mi určiite podarilo ušetriť cez 3000€. Výhoda: nemusím šparovať. Forma drží, je ľahko umývateľna. Odporúčam!
Lukáš MištinaNováky
Keby viem aké je to jednoduché a že ušetrím cez 6000€, išiel by som do toho už dávno... zo začiatku som tomu vôbec neveril, ale nakoniec som bol veľmi prekvapený a môžem to každému, kto má čas a chuť urobiť si niečo aj sám len vrelo odporučiť.
Roman BitterTrenčín
Ihneď ako som videl formu som bol rozhodnutý si ju kúpiť a obklad si vyrobiť svojpomocne. Bola to pre mňa výzva. Všetkým sa to páči. V minulosti už som riešil klasický obklad a s výsledkom razeného obkladu som spokojný.Cenu medzi obkladom a razením obkladom som nepočítal,teší ma že som si tú stenu spravil sám. Forma je super, akurát by som ocenil keby pri fotke raznice alebo obkladu bola nejaká vec aby som si vedel prirovnať veľkosť vzoru raznice. Formy odporúčam aj ostatným.
Miloš StaňákRužomberok
Obával som sa či to zvládnem a nebudú to zbytočne vyhodené peniaze, ale zaujala ma cena, rozhodne cena Robil som obklad na piliere na pristrešku pred domom Táto metoda má výhodu v tom, že ju môžem použiť kdekoľvek a kedykoľvek vezmem a robím . Ušetrilo mi to polovicu a možno aj viac euro z ceny kúpeného obkladu. Určite odporúčam
Jozef SedláčekVeľký Krtíš

Výsledky šikovníkov čo už to skúsili

Aj vám veľmi rád pomôžem k úspešnému výsledku